• Náš penzion

  Náš penzion

 • Pokoje v penzionu

  Pokoje v penzionu

 • Velké dětské hřiště

  Velké dětské hřiště

 • Náš penzion

  Náš penzion

 • Restaurace v penzionu

  Restaurace v penzionu

Vítejte v našem penzionu

Vážení hosté, vítejte v Karlově, v krásném a čistém prostředí CHKO Jizerských hor. Nabízíme ubytování na horách v rodinném penzionu, s nekuřáckou restaurací a terasou, ve stylových 2 - 5 lůžkových pokojích včetně vlastního sociálního zařízení. Penzion Alberto je výborným místem pro rodinnou rekreaci, skupinové pobyty, školy v přírodě, svatby, firemní akce i samostatné páry. Penzion má ideální polohu pro celoroční rekreaci. Strávit klidnou nebo aktivní dovolenou zde mohou, jak milovníci zimních sportů, tak fanoušci cykloturistiky a pěší turistiky. V blízkém okolí je dostatečný výběr sportovních zařízení a aktivit (např. koupaliště, projížďky na koni, bowling, bobová dráha…) - viz typy na výlet.

Od jara do podzimu je okolí penzionu rájem pro cyklisty i pěší, dobře značené turistické stezky i cyklostezky vedou do nejkrásnějších částí Jizerských hor. Přímo kolem penzionu vede značená turistická trasa. Koupání je možné v Bedřichově, v Lučanech nad Nisou, v Jablonci nad Nisou nebo v Aquaparku Babylon v Liberci.            

Ráj lyžařů (sjezdařů) je v blízkém skiareálu Severák (10 vleků, sjezdovky s různou obtížností, od začátečníků až po zkušenější lyžaře, snowpark, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, možnost večerního lyžování). Dalším střediskem je skiareál Bedřichov (cca 8 minut jízdy autem) a Ski-centrum Tanvaldský Špičák (10 minut jízdy autem). Nedaleké Hrabětice a Bedřichov jsou nástupním místem do udržovaných běžeckých stop jizerské magistrály v zimě.